کد خبر: 4222036
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۸

میهمانی کیلومتری عید غدیر در کرمانشاه برگزار می‌شود

میهمانی کیلومتری عید غدیر از میدان آیت‌الله بروجردی تا چهارراه مدرس شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.

محمد ضیایی دبیر میهمانی کیلومتری عید غدیر در کرمانشاه

محمد ضیایی، دبیر میهمانی کیلومتری عید غدیر در کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه با اشاره به برگزاری جشن عید غدیر در این استان اظهار کرد: میهمانی کیلومتری عید غدیر سال گذشته در شهر کرمانشاه  برگزار شد و امسال نیز برگزاری این جشن از وسعت بیشتری در سطح شهر و استان برخوردار است.

وی با بیان اینکه میهمانی کیلومتری عید غدیر از میدان آیت‌الله بروجردی تا چهارراه مدرس شهر کرمانشاه برگزار می‌شود، افزود: در مسیر برگزاری این مراسم غرفه‌ها و مواکب مردمی و خانوادگی به‌منظور پذیرایی از شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده است؛ همچنین در جریان این مراسم شهربازی کودک، غرفه فرهنگی کودک و نوجوان و غرفه‌ حجاب و عفاف تدارک دیده شده است.

دبیر میهمانی کیلومتری عید غدیر در کرمانشاه یادآور شد: افتتاحیه این برنامه سال گذشته در میدان غدیر برگزار شد که امسال مکان برگزاری این رویداد به چهارراه مدرس انتقال داده شد. همچنین مراسم جشن در شام عید غدیر در این مکان برگزار خواهد شد.

ضیایی افزود: استیج‌های جشن و شادی با در نظر گرفتن پخش زنده و همچنین برگزاری مسابقات کودک و نوجوان و نورافشانی از برنامه‌های اجرایی شب عید غدیر در شهر کرمانشاه است. در قالب اجرای جشن بزرگ غدیر در کرمانشاه از دو راهی کارمندان تا سه‌راه مسکن نیز غرفه‌هایی با محوریت برنامه‌های فرهنگی و حضور کارشناسان برپا می‌شود.

دبیر میهمانی کیلومتری عید غدیر در کرمانشاه در ادامه با اشاره به ماهیت مردمی بودن این جشن‌ها، افزود: علاقه‌مندان برای سهیم شدن در اجرای این برنامه می‌توانند برای ثبت درخواست غرفه مدنظرشان با هر توان و ارائه هر خدمتی عدد ۱۱۰ را به شماره ۵۰۰۰۴۰۰۱۰۲۴۴۳۴ ارسال کنند که از سوی ستاد مردمی جشن‌های غدیر با آنان تماس گرفته خواهد شد.

ضیایی با اشاره به اینکه در شهرستان‌های دیگر هم دبیرخانه این جشن‌ها تشکیل شده است، گفت: امسال در شهرستان اسلام‌آبادغرب برنامه مشابهی برگزار خواهد شد و در سال‌های آینده در تمامی شهرستان‌های استان جشن‌های مردمی برگزار می‌شود.

وی در پایان با تقدیر از استاندار و امام جمعه کرمانشاه که در خصوص برگزاری این برنامه پای کار آمدند، اظهار کرد: با هماهنگی و همراهی نیروی انتظامی رینگ ترافیکی خیابان جوانشیر و شریعتی با خیابان‌های جایگزین دیده شده و اتوبوس‌هایی از جنوب و شمال شهر کرمانشاه برای تردد مردم برای حضور در این جشن مردمی فعال هستند. همچنین پارکینگ‌هایی برای پارک خودرو در طول برگزاری این جشن به‌منظور تسهیل در رفت‌وآمد مردم در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام
captcha