کد خبر: 4222133
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۵

وظیفه ما دعوت به حضور حداکثری در انتخاب اصلح است

امام جمعه موقت کرمانشاه با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ریشه مردمی دارد و وظیفه ما در انتخابات پیش‌رو دعوت به حضور حداکثری در انتخاب اصلح است، گفت: حضور حداکثری در انتخابات موجب ناامیدی دشمنان می‌شود و در گام اول لازم است همه ما در پای صندوق‌های رأی حاضر شویم و تمام اقشار مردم را به این حضور دعوت کنیم.

حجت‌الاسلام جواد فاطمی‌نسب امام جمعه موقت کرمانشاه

حجت‌الاسلام جواد فاطمی‌نسب، امام جمعه موقت کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه با بیان اینکه وظیفه ما دعوت به حضور حداکثری در انتخاب اصلح است، اظهار کرد: در فرصت باقیمانده تا انتخابات پیش‌رو باید کمک کنیم تا آحاد مردم را به مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت کنیم.

وی در رابطه با اهمیت انتخابات و شاخصه‌های رئیس جمهور اصلح از دیدگاه مقام معظم رهبری، افزود: انتخابات ریاست جمهوری از اهمیت بسزایی برخوردار است لذا ملت ایران باید بار دیگر حماسه حضور خود را در تاریخ رشادت‌های این انقلاب ثبت کنند.

حجت‌الاسلام فاطمی‌نسب تصریح کرد: مشارکت در انتخابات و انتخاب اصلح ادای دین به خون شهدا به ویژه شهدای خدمت است لذا ملت بصیر ایران اسلامی باید با توجه به شاخصه‌های انقلابی مد نظر مقام معظم رهبری فردی را انتخاب کنند که علاوه بر عمل به شعار‌های انتخاباتی و توجه به معیشت مردم، موجب سربلندی کشورمان در دنیا شود.

امام جمعه موقت کرمانشاه اظهار کرد: فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «میدان انتخاب، میدان مسابقه خدمت است» باید مد نظر باشد تا منجر به انتخاب رئیس جمهور تکلیف گرا، خدا محور و ولایت‌مدار شود به گونه‌ای که مواضع رهبری را موضوع خود بداند و مبارزه با فساد را در دستور کار داشته باشد و در کلامی باید انقلابی باشد و برای ادای دین به مردم تمام تلاش خود را به کار گیرد.

وی در پایان افزود: مشارکت گسترده مردم در انتخابات برای کشورمان امنیت‌آفرین است و بدون شک حضور شکوهمند مردم در انتخابات، قدرت نرم نظام را افزایش می‌دهد.

انتهای پیام
captcha