کد خبر: 4222143
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۵

نشست راهکار‌های «انتخاب درست» در کرمانشاه برگزار می‌شود

نشست راهکار‌های «انتخاب درست» در انتخابات ریاست جمهوری ویژه بانوان (مدیران کانون‌های مساجد) استان کرمانشاه با موضوع لزوم مشارکت در انتخابات و چالش‌های انتخاب برتر برگزار می‌شود.

پرستو خداداد مسئول روابط عمومی ستاد کانون‌های مساجد استان کرمانشاه

پرستو خداداد، مسئول روابط عمومی ستاد کانون‌های مساجد استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه از برگزاری نشست راهکار‌های «انتخاب درست» در استان خبر داد و اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات دوره چهاردهم ریاست جمهوری، نشست فرهنگی با موضوع «انتخاب درست» و لزوم پرداختن به مشارکت در انتخابات و چالش‌های انتخاب برتر ویژه بانوان (مدیران کانون‌های مساجد) برگزار می‌شود.

وی افزود: ضرورت مشارکت در انتخابات و چگونگی انتخاب اصلح در این نشست به بحث گذاشته می‌شود تا این امکان را فراهم کند تا تجربیات و آموخته‌های خود در این زمینه را به اشتراک بگذارند و پیرامون مباحث مختلف در این موضوع به گفت‌وگو و تبادل نظر بپردازند.

خداداد با تأکید بر اهمیت موضوع انتخابات، گفت: گفت‌وگو پیرامون این تصمیم مهم و سرنوشت‌ساز گامی مهم در تبادل افکار و دستیابی به انتخاب شایسته است.

مسئول روابط عمومی ستاد کانون‌های مساجد استان کرمانشاه اظهار کرد: مشارکت در انتخابات نمادی از مسئولیت‌پذیری اجتماعی مردم است و تمام زندگی انسان نشئت گرفته از انتخاب است و پیامد این انتخابات زندگی انسان را شکل می‌دهد.

وی با بیان اینکه همه باید در جامعه نقش کنشگر را ایفا کنند، افزود: هر یک از ما با ایفای نقش اجتماعی صحیح و مسئولیت‌پذیری در حل مشکلات مشارکت داشته باشیم.

خداداد در پایان یادآور شد: نشست راهکار‌های «انتخاب درست» در انتخابات ریاست جمهوری ویژه بانوان (مدیران کانون‌های مساجد) چهارشنبه ۳۰ خردادماه از ساعت ۱۶ در سالن آمفی تئاتر بعثت در ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد برگزار می‌شود.

انتهای پیام
captcha