کد خبر: 4222856
تاریخ انتشار : ۰۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۰

فعالیت 600 کانون فرهنگی ـ تربیتی در کرمانشاه

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کرمانشاه از فعالیت ۶۰۰ کانون فرهنگی ـ تربیتی در استان خبر داد و گفت: با گسترش و شکوفایی کانون‌های فرهنگی مساجد زمینه رشد فرهنگ در جامعه را فراهم می‌کنیم.

حجت‌الاسلام جواد جلالی مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه

حجت‌الاسلام جواد جلالی، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان کرمانشاه، سوم تیرماه در جریان آیین افتتاحیه برنامه‌های اوقات فراغت این ستاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا از کرمانشاه با تبریک عید غدیر اظهار کرد: ما افتخار داریم که شیعیان امیرالمؤمنین(ع) هستیم و طریق آن حضرت را طی می‌کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه در آستانه تعطیلات تابستان و اوقات فراغت و تعطیلی مدارس دانش‌آموزان هستیم، افزود: در ایامی که دانش‌آموزان اوقات بیشتری دارند بهترین برنامه برای آنان این است که در مساجد حضور پیدا کنند و به این منظور باید با برنامه‌ریزی مناسب وقت آنان را پر کنیم.

جلالی با تأکید بر اینکه در ایام اوقات فراغت، مساجد هماهنگی و رونق بیشتری برای برنامه‌های فرهنگی داشته باشند، گفت: با رونق بیشتر کانون‌های مساجد زمینه‌سازی اهداف تربیتی را فراهم کنیم.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کرمانشاه به فعالیت ۶۰۰ کانون تربیتی و فرهنگی در استان اشاره کرد و افزود: همان‌طور که امام راحل فرمودند مساجد سنگر هستند و باید این سنگر‌ها فتح شود.

وی اظهار کرد: شاخص‌های رشد مساجد میزان جذب نوجوانان و جوانان است و باید با شناخت جایگاه مسجد و کانون‌های مساجد برای حضور نوجوانان و جوانان برنامه‌ریزی کنیم و اولویت‌ها و ایده‌های افزایش گرایش به مساجد را مدنظر قرار دهیم.

انتهای پیام
captcha