کد خبر: 4223417
تاریخ انتشار : ۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۳
همزمان با سراسر کشور

طرح تربیت ۴۰ هزار حافظ در کرمانشاه اجرا می‌شود

رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه گفت: طرح «هر حافظ در پناه یک شهید» در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق تربیت ۴۰ هزار حافظ قرآن به پاس آرمان ۴۰ هزار شهید کشور همزمان با سراسر کشور در کرمانشاه در حال اجراست.

محسن کرمیان رئیس گروه قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه

محسن کرمیان، رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه اظهار کرد: طرح «هر حافظ در پناه یک شهید» در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق تربیت ۴۰ هزار حافظ قرآن به پاس آرمان ۴۰ هزار شهید کشور به همت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در راستای برنامه‌های پیش‌بینی شده قرارگاه شهید آوینی طراحی و از ابتدای تیرماه همزمان با سراسر کشور در کرمانشاه در حال اجراست.

وی افزود: تمام مراحل اجرایی شدن این طرح با هدف ایجاد زمینه انس با قرآن برای اقشار مختلف جامعه برنامه‌ریزی شده است و از طریق سامانه مدیریت قرآنی حمد با کمک مؤسسات قرآن و عترت و با نظارت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه انجام می‌شود.

کرمیان گفت: علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از جزئیات بیشتر می‌توانند به گروه قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه مراجعه و ضمن مشارکت در این طرح از مزایایی آن بهره‌مند شوند.

رئیس گروه قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه در پایان تصریح کرد: اجرای این طرح ویژه قرآن‌آموزانی است که در زمینه حفظ کار می‌کنند و حداقل پنج جزء از قرآن را حفظ هستند.

انتهای پیام
captcha