کد خبر: 4223977
تاریخ انتشار : ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۶

انتخابات در کرمانشاه در نهایت سلامت برگزار شد

رئیس ستاد انتخابات کرمانشاه با بیان اینکه انتخابات در نهایت سلامت و امنیت در این استان برگزار شد، گفت: مردم بصیر ایران اسلامی مانند همیشه نقش خود را با حضور در انتخابات به خوبی ایفا کردند.

علی شعبانی رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه

علی شعبانی، رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه با اشاره به برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اظهار کرد: انتخابات در استان کرمانشاه در نهایت سلامت و امنیت برگزار شد و مردم بصیر ایران اسلامی مانند همیشه نقش خود را با حضور در انتخابات به‌خوبی ایفا کردند.

وی افزود: با توجه به شرایط خاصی که در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری داشتیم وزارت کشور طی مدت کوتاه انتخابات را به نحو شایسته‌ای برگزار کرد.

شعبانی تصریح کرد: طی فرایند انتخابات در استان هیچ گزارشی مبنی بر دخالت و جانبداری که مسیر انتخابات را منحرف کند، گزارش نشد.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه در پایان با اشاره به اینکه مردم مشارکت باشکوهی در انتخابات داشتند، گفت: انتخابات در سلامت و امنیت کامل برگزار شد و امیدواریم نتیجه این انتخابات منجر به انتخاب رئیس‌جمهوری باشد که در مسیر رضای خدا و خدمت به مردم گام بردارد.

انتهای پیام
captcha