کد خبر: 4223994
تاریخ انتشار : ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۴
محمودی:

حماسه حضور مردم در انتخابات در امتداد خون شهدای خدمت رقم خورده است

جامعه‌شناس و مدرس دانشگاه با اشاره به اینکه ملت ایران اسلامی خود را همسنگر شهدا می‌دانند، افزود: ملت ایران با حماسه حضور باشکوه در انتخابات نشان دادند ادامه دهنده راه شهدا و دژی مستحکم در برابر دشمنان این آب و خاک‌اند.

حماسه حضور مردم در انتخابات در امتداد خون شهدای خدمت رقم خورده است

حجت محمودی، جامعه‌شناس و مدرس دانشگاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه با اشاره به حضور باشکوه مردم در چهاردهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: مردم ایران بار دیگر با حضور باشکوهشان در انتخابات نشان دادند که همراه و همسنگر شهدا به ویژه شهید خدمت آیت‌الله رئیسی هستند و مشارکت خوب مردم ایران اسلامی همواره همچون دژی مستحکم در برابر دشمنان این آب و خاک بوده است.

وی با بیان اینکه امروز اگر ملت ایران در عرصه‌های مختلف سربلندست به سبب ولایتمداری و داشتن روحیه بسیجی است، افزود: شناخت دقیق مردم و مدیریت صحنه‌ها توسز آنان موجب شده تا همیشه بر دشمنان فائق آیند و چشم بسیاری از دوستان و دشمنان در سراسر عالم به این صندوق‌ها و حضور مردم در روز هشتم تیرماه بود.

محمودی تصریح کرد: مسئولان باید قدردان حضور مردم در صحنه‌های مختلف باشند و بدانند هر کجا موفقیتی برای کشور رقم خورده، مرهون حضور مردم است.

این مدرس دانشگاه در پایان با اشاره به نتایج انتخابات و کشیده شدن انتخابات به دور دوم، اظهار کرد: بنا بر فرموده رهبر معظم انقلاب، امروز لازم است تا برای آبرو و عزت کشور قدم برداریم و با انتخاب رئیس جمهوری اصلح برای ایرانی قوی حماسه‌ای دیگر خلق کنیم.

انتهای پیام
captcha