کد خبر: 3821684
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
گروه معارف ــ رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه گفت: یکی از اهداف جمعیت بانوان فرهیخته ترویج فرهنگ گفتمان‌سازی است.

بتول محمدی، رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، با اشاره به نقش جمعیت بانوان فرهیخته در جامعه اظهار کرد: ترویج فرهنگ گفتمان‌سازی یکی از اهدافی است که جمعیت بانوان فرهیخته دنبال می‌کند.
وی افزود: هر یک از اعضای این جمعیت در جامعه می‌توانند سفیر ترویج فرهنگ گفتمان‌سازی در جامعه باشند و این خود دستاوردهایی به‌دنبال دارد.
رئیس جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه اظهار کرد: جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه با برگزاری بیش از 50 نشست با حضور بانوان این جمعیت در استان همگام با برنامه‌های بررسی شده در این نشست‌ها و جلسات و انتقال آن به جامعه در مناسبت‌های مختلف نقشی بسزا در ارتقای فرهنگ‌سازی در استان داشته‌اند.
محمدی گفت: اعضای جمعیت بانوان فرهیخته و بانوان مبلغ استان کرمانشاه همگام در مسیر رفع معضلات قدم برمی‌دارند و این پیوندی تأثیرگذار در راستای اهداف این جمعیت در استان است.
وی تصریح کرد: در راستای ترویج فرهنگ گفتمان‌سازی در نظر داریم تا به عرصه کرسی‌های آزاداندیشی ورود پیدا کنیم.
محمدی در پایان اظهار کرد: بسیاری از اعضای این جمعیت از اساتید برجسته دانشگاه‌ها در استان هستند که می‌توانند در راستای یاد شده تأثیرگذار باشند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: