کد خبر: 3872987
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
گروه معارف ــ نشست هم‌اندیشی ظرفیت‌های تشکل‌های دینی ـ مردمی در کرمانشاه با حضور اعضای هیئت‌های مذهبی بانوان و کانون مداحان این استان برگزار می‌شود.

افسانه تیرانداز، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا، از برگزاری نشست هم‌اندیشی با موضوع «ظرفیت‌های تشکل‌های دینی ـ مردمی» در استان با حضور اعضای هیئت‌های مذهبی بانوان و کانون مداحان خبر داد و گفت: این نشست بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: این نشست با هدف شناسایی ظرفیت‌های تشکل‌های دینی ـ مردمی در کرمانشاه برگزار خواهد شد.

تیرانداز با اشاره به لزوم برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه هیئت‌های مذهبی ویژه بانوان اظهار کرد: هیئت‌های مذهبی نیاز به برگزاری دوره‌های آموزشی دارند و در این زمینه ما باید بتوانیم قدرت بسیج نیروی مؤمن و انقلابی با بصیرت را داشته باشیم.

وی با اشاره به برخی از رویدادهای امروز جامعه، تأکید کرد: ظرفیت‌شناسی هیئت‌های مذهبی، کانون مداحان و سایر تشکل‌های دینی در زمان حال لازم و ضروری است.

کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی استان تصریح کرد: هیئت‌های مذهبی و دیگر تشکل‌های دینی امروز باید پای کار باشند و با تمام توان در میدان حاضر شوند.

تیرانداز اظهار کرد: هر هیئت ظرفیت و قابلیت مخصوص به خود را دارد اما وقتی صحبت از شناسایی ظرفیت می‌شود به این معناست که باید به هر نحو از آن‌ها حمایت کنیم.

وی بیان کرد: در هیئت‌های مذهبی افراد تأثیرگذار بسیاری هستند که باید از آن‌ها حمایت کنیم و از همراهی آنان بهره بگیریم. با برگزاری این نشست به‌دنبال بیشتر شدن کارهای مشارکتی، محوری و شاخص با هیئت‌ها هستیم و در این مسیر از تمامی امکانات برای ایجاد همدلی، همراهی و همسوئی فارغ از هر عنوان بهره می‌گیریم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: