کد خبر: 4089447
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸

شناسایی استعداد‌های قرآنی از اهداف مسابقات مدهامتان است

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کرمانشاه با اشاره به برگزاری مسابقات قرآنی مدهامتان، اظهار کرد: این مسابقات با هدف کشف و شناسایی استعداد‌های قرآنی ویژه فعالان در مسجد برگزار می‌شود.

مسابقات قرآنی مدهامتان

حجت‌الاسلام افشین کلات‌پور، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه با اشاره به برگزاری مسابقات مدهامتان، اظهار کرد: این مسابقات با هدف کشف و شناسایی استعداد‌های قرآنی ویژه بچه‌های مسجد همه‌ساله برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور ۵ نفر از منتخبان قرآنی استان در پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان، افزود: این دوره از مسابقات به میزبانی شیراز برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام کلات‌پور تصریح کرد: حضور بچه‌های مدرسه در این دوره نسبت به سال‌های گذشته بیش از ۵۰ درصد افزایش داشته و استقبال شرکت‌کنندگان نسبت به دوره گذشته ۲ برابر شده است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کرمانشاه گفت: مسابقات این دوره در رده سنی ۱۶ تا ۳۰ سال در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می‌شود.

وی در پایان با تأکید بر اهمیت پرداختن به رشته‌های قرائت و حفظ در مسابقات مدهامتان، اظهار کرد: حمایت از فعالیت‌ها و طرح‌های قرآنی از سوی ستاد‌های استانی به صورت ویژه مورد توجه و تأکید قرار گیرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha