کارگاه‌های سبک زندگی قرآنی در کرمانشاه برگزار می‌شود
کد خبر: 4182483
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۷
با همکاری خبرگزاری ایکنا؛

کارگاه‌های سبک زندگی قرآنی در کرمانشاه برگزار می‌شود

ویژه کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی دوره‌ها و کارگاه‌های سبک زندگی با همکاری خبرگزاری ایکنا کرمانشاه با هدف توسعه و تعمیق فعالیت در حوزه سبک زندگی قرآنی برگزار می‌شود.

کارگاه‌های سبک زندگی قرآنی در کرمانشاه برگزار می‌شود

رسول قاسمی، مسئول دفتر قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه از برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های سبک زندگی قرآنی در کرمانشاه خبر داد و اظهار کرد: با همکاری خبرگزاری ایکنا کرمانشاه و براساس اهمیت پرداختن به موضوع سبک زندگی با هدف پردازش مباحث معرفتی در این حوزه، کارگاه و دوره‌های سبک زندگی قرآنی ویژه کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی برگزار می‌شود.

وی افزود: اهمیت و ضرورت پرداختن به مباحث معرفتی به ویژه در بحث سبک زندگی قرآنی نیازمند برنامه‌های محوری و محتوایی با حضور اساتید این حوزه است که این امر را در بحث اجرایی دوره‌ها و کارگاه‌ها گنجانده‌ایم.

قاسمی به موضوعات در نظر گرفته شده ویژه دوره‌ها و کارگاه‌های یاد شده در علوم پزشکی اشاره کرد و گفت: دوره‌ها با محتوای سبک زندگی قرآنی در بحث خانواده، حجاب و عفاف، فرزندآوری، خودشناسی و خودسازی و زن برگزار می‌شود.

مسئول دفتر قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در پایان تصریح کرد: تا پایان سال‌جاری ۵ کارگاه در این حوزه برگزار می‌شود که امیدواریم گامی در مسیر تحقق سبک زندگی قرآنی در جامعه برداریم.

انتهای پیام
captcha