کد خبر: 4068482
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۵

طرح ملی رحله همزمان با سراسر کشور در کرمانشاه برگزار می‌شود

طرح ملی رحله با حضور قرآن‌آموزان و همزمان با سراسر کشور در شهرستان صحنه کرمانشاه برگزار می‌شود.

طرح ملی رحله

حجت‌الاسلام علی بهمنی، مسئول اولین طرح ملی رحله در صحنه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه با اشاره به برگزاری طرح ملی قرآنی «رحله» در این شهرستان، اظهار کرد: این طرح همزمان با سراسر کشور در شهرستان صحنه ویژه سنین ۱۴ تا ۲۲ سال در بخش آقایان برگزار می‌شود.

وی افزود: نوجوانان و جوانان در قالب این طرح به حفظ سه جزء از قرآن‌کریم در مدت زمان مشخص می‌پردازند که امیدواریم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های منطقه میزبان خوبی برای قرآن‌آموزان باشیم.

مسئول اولین طرح ملی رحله در صحنه گفت: حوزه علمیه امیرالمؤمنین(ع) صحنه میزبان طرح ملی رحله در این شهرستان خواهد بود.

حجت‌الاسلام بهمنی با اشاره به برخی از برنامه‌های این طرح ملی، افزود: برگزاری اردو، اجرای مسابقات فرهنگی و ورزشی، کلاس‌های فوق برنامه با حضور اساتید مجرب و اعطای مدرک معتبر در پایان دوره از مزایای این طرح است.

وی به اهداف اجرای این طرح اشاره کرد و یادآور شد: ایجاد روحیه و انگیزه به حفظ قرآن در بین جوانان، تربیت قرآنی، آشنایی با معارف اهل‌بیت(ع) و تربیت مدرسان و مبلغان علوم قرآنی از جمله این اهداف است و علاقه‌مندان به حضور در این دوره می‌توانند با مراجعه به سایت beytolahzan.in اقدام کنند.

مسئول اولین طرح ملی رحله در شهرستان صحنه در پایان تصریح کرد: طرح رحله به منظور بهینه‌سازی اوقات فراغت جوانان و مصونیت آنان از تهاجم فرهنگی و کمک به سلامت اجتماع برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :